Pospíšil Ondřej
KONZULTACE
Během pár hodin vám předám to nejlepší, co umím
Učení se z vlastních chyb bývá drahé a na dlouho.
Pokud se potřebujete rychle posunout, dostat nezaujatý pohled na věc, nabízím vám osobní konzultaci.
Pro koho je konzultace určená?
Když budete sdílet vaše zkušenosti s ostatními, porostete. To je stará pravda a věřím, že společnými silami a tvrdou prací se toho dá hodně dokázat. Někdy je ale obtížné přejít přes hory bez pomoci. Takže komu a v čem můžu pomoct...
UI design pro začátečníky
Stojíte na začátku kariéry? Potřebujete dostat základy designové práce "pod kůži"?
V roce 2019 jsem udělal 3 měsíční workshop pro studenty grafického designu. Každý rok si pravidelně beru studenty na praxi. Pomocí jednoduchých nástrojů, tipů a triků vám předám to zásadní, co se vám bude v praxi hodit.
UI design pro pokročilé
V grafice už nějaký ten pátek jste. To ale neznamená, že se váš vývoj zastaví. Vzdělávat se musíme pořád. Tápete nad konzistentností? Potřebujete dát vašemu designu řád a systém? Nevíte si rady s konkrétní věcí?
Vlastní kreativní projekt
Chcete vytvořit něco, co vás bude bavit a ještě se na tom naučíte spoustu nových věcí? Předám vás autentickou, více jak 3 letou zkušenost z tvorby sešitu pro webdesignery – Poonbook. Ukážu vám, jak začít s minimálním finančním vkladem, jak oslovit známe influencery z vašeho oboru a mnoho dalšího.
Nezávislý pohled na věc
Díváte se na to tak dlouho, že přes stromy nevidíte les? Nevíte si rady? Potřebujete se na věc podívat z jiného úhlu? Poslední rok vedu v Praze designovou mastermind skupinu. Mám zkušenost i jako člen podnikatelských skupin a klubů. A díky svým přesahů do jiných oborů vám předám, co nejvíce informací budu vědět.
Jak konzultace probíhá?
Napíšete mi nebo zavoláte
Popíšete, jaký je váš problém a s čím vám můžu pomoct.
1
Konzultace
Online probereme, co vás zajímá a vymyslíme,
co nejlepší řešení.
2
Výstup
Výstupem z celého našeho rozhovoru, bude mp4 nahrávka, abyste se k myšlenkám mohli vždy vrátit + moje poznámky a seznam akčních bodů, které můžete okamžitě aplikovat.
3
Kolik to stojí?
60 min. Platba ve 100% záloze předem.
Jednorázová konzultace
1.300 Kč / 1 hodinu
120 min. Platba ve 100% záloze předem.
Intenzivní konzultace
2.500 Kč / 2 hodiny
Made on
Tilda