Pospíšil Ondřej
Ahoj, já jsem Ondra.
Jsem český designér a navrhuji weby.
Pocházím z malého městečka mezi Kolínem a Prahou. Kreslení a čmárání mě bavilo už od dětství. Ale nikdy bych neřekl, že mě "obrázky" budou živit. Vždycky jsem si totiž představoval, že budu akční hrdina.

Od prokrastinace děláním graffiti skic v hodinách matematiky už ale uběhlo spoustu let. Na střední škole jsem se dostal ke grafice a začal zkoušet různé věci. Od animací, přes plakáty, bannery až po weby. U nich jsem už zůstal. Nejdřív jsem je začal kódovat a pak i navrhovat. Tvůrčí činnost se mi tak zalíbila, že jsem se ke kódu už nevrátil a naplno se začal věnovat designu.

Nejdříve jsem si prošel malou firmou, ve které jsem fungoval jako editor a hodně juniorní grafik. Poté přišlo skvělé období s řadou technologických firem. Naučil jsem se, jak se dělá webdesign na velkých projektech. Navrhoval jsem třeba interní zaměstnanecký portál pro jednu automobilku, dělal design CRM systému pro velký software house nebo ladil pixely pro jeden český webový framework. Byl jsem v organizačním týmu největší, české programátorské konference "Update Conference".

Nyní funguju 100% sám za sebe. Ve volné čase a po večerech jsem začal tvořit první český sešit pro webdesignery – POONBOOK a protože bychom si měli vzájemně pomáhat, tak jsem založil uskupení freelancerů KOLABO.

Těším se na nové výzvy.
SOCIAL MEDIA
Jak říká Austin Kleon: "Ukaž, co děláš!"
Můj život v kostce. Tedy ve formátu 1:1 nebo 4:3.
Pojďme se mrknout i na váš projekt...
Made on
Tilda