Pospíšil Ondřej
WEBOVÁ PREZENTACE
Heidi Janků
Web pro legendární českou zpěvačku, moderátorku a muzikálovou herečku
Jak to probíhalo?
Výchozí stav
Když mě Lukáš Fronk oslovil, jestli bych se chtěl pustit do redesignu webu pro tohoto klienta, neváhal jsem. Heidi Janků měla hodně barevný web. Hodně specifický.
Nicméně do posledních trendů už nezapadal. Neměl nachystanou mobilní verzi, běžel na starším systému, kde každá úprava trvala déle. Design už tolik neodrážel to,
co by si Heidi přála komunikovat. Důraz měl být kladen hlavně na blížící se koncerty
a vystoupení.
start
Nápad
Museli jsme celý web pročistit, provzdušnit a předělat na aktuální webové standarty. Poznávacím znamením, které se nám neslo celým brandem byly barevné pruhy, dříve využité v navigaci, které si klientka přála ponechat.
idea
Realizace
Aby byly pruhy trošku výraznější a zároveň nerušili uživatele v obsahové části, udělali jsme podobné řešení. Ale s jasnými pravidly. Barevné pruhy se používají vždy
na aktivních položkách a vynikají oproti pozadí. Celým webem se totiž nesou černobílé fotografie a podtrhují tak minimalistické pojetí celého webu. Autentičnost celého webu doplňují dobové fotografie z rodinného alba.
proces
Výsledek
Na 7 minimalistických stranách se tak dozvíte vše potřebné, co jako fanoušek potřebujete vědět. Třeba informace o nejbližším koncertu, zakoupení alba nebo novinky ze života.
voilà
Původní web vs. Nový web
Realizováno v rámci kolabo.cz & esoul.cz
Pojďme se mrknout i na váš projekt...
Made on
Tilda