Pospíšil Ondřej
WEBOVÁ PREZENTACE
Jana Tikalová
Web, který pomáhá organizacím pracovat s diverzitou a inkluzí
Jak to probíhalo?
Výchozí stav
Jana přišla s požadavkem na čistou, elegantní a důvěryhodnou webovou vizitku.
Dosud její web běžel na starším redakčním systému. Samotná správa webu byla
zbytečně složitá. Potřebovala začít komunikovat svůj business víc efektivně.
start
Nápad
Vzhledem k tomu, že Jana neměla nastavenou vizuální komunikaci, bylo potřeba tomu dát trošku řád. Vím, že chce jednoduché řešení. Zároveň chce spojit eleganci, důvěru
a vybudovat si u klienta co nejpříjemnější vztah. Pracuje jako konzultantka. Pomáhá lidem a organizacím zjistit, v čem je síla diverzity a proč je lidsky i byznysově potřebná.
idea
Realizace
Začali jsme strukturou. Všechny podklady, které Jana měla, jsme roztřídili a začali je logicky spojovat. Vyprávíme přeci příběh. Životní příběh. Každý máme ten svůj. I Jana ten svůj má. Proto se musí promítnout i do výsledné komunikace. Zásadním faktorem, čím se odlišit je kvalitní fotografie. Naštěstí Jana měla set fotografií připravených. Vybrali jsme z nich tedy ty, které maximálně splňují požadavky na důvěru a eleganci.
proces
Výsledek
Když jsem viděl celkové zabarvení fotek, napadlo mě, že bychom z toho mohli udělat krásný ženský web. Barvy celé prezentace šly do béžové v kombinaci s tmavě hnědou
a růžovou. V tmavé variantě sekcí se hodilo využít atmosféru z konference. Sytá, tmavě modrá barva v kombinaci s béžovou do sebe zapadla. Začali jsme víc komunikovat emoce. Už to nebude strohá korporátní vizitka. Pustili jsme se do minimalistické varianty bez zbytečně dlouhých textů a spoustou obsahu. Během pár týdnů vznikl web, díky kterému je Jana v digitálu jako doma. Elegantní, minimalistické řešení a navíc nastavená vizuální komunikace, díky které může dosahovat všech cílů, které si nastaví.
voilà
Původní web vs. Nový web
Pojďme se mrknout i na váš projekt...
Made on
Tilda