Pospíšil Ondřej
WEBOVÁ PREZENTACE
MKSET
Web pro precizní a jedinečné díly
Jak to probíhalo?
Výchozí stav
V rámci #kolabocrew a #esoul za námi přišel klient s požadavkem redesignovat firemní web. Vzhledem k tomu, že dělají obrábění a výrobu dílů, potřeboval „něco" co by více zjednodušilo jejich prezentaci. Zároveň aby to působilo profesionálně, konzistentně
a pochopitelně jak pro stávájící klienty, tak pro ty budoucí.
start
Nápad
Ze zadání nám vypadlo, že produkty, které ve firmě vznikají vynikají svou precizností. Přeci jen je to detailní práce. Rozhodli jsme se, že tu preciznost musíme dát na to nejvyšší patro. Ideálně do claimu. Zároveň nám hrálo do karet, že každý vyrobený díl je originální. Teď už jen ukázat lidem, jak to vzniká… Původní web měl několik problémů. Snažil se odkomunikovat všechno najednou. Byl až příliš technický a obsáhlý. Jako když
si otevřete návod nebo příručku. Základ bylo to celé zjednodušit. Představit ale zbytečně nerozvádět do přílišných detailů.
idea
Realizace
Nedržíme se one-page řešení. Pěkně „rozporcujeme slona". Obsah v kratších blocích
na více stránek. Společně provázat. Jednotná hlavička webu + konverzní a zároveň nenucená, kontaktní patička. Až moc technické vysvětlivky jsme schovali do drobných info labelů. Výrazné obsahové části šli do lépe čtivých a úderných hesel a odrážek. Co nejvíc jednoduše. Žádné zbytečné složitosti.
proces
Výsledek
Jednoduchý a stále technicky zaměřený web, který pomůže s orientací v tomto prostředí zaměřeném na obrábění frezování apod… Rychle, jednoduše, prakticky.
voilà
Nový web vs. Původní web
Realizováno v rámci kolabo.cz & esoul.cz
Pojďme se mrknout i na váš projekt...
Made on
Tilda